Подати
оголошення

30.03.2020, 16:40

Як навчитись вишивати бісером

Навчитися вишивати бісером нескладно. Особливо, якщо ви уже освоїли інші техніки вишивання.
Для майстринь, які добре знають вишивку хрестиком, з першого погляду, має стати зрозуміло, як саме «народжується» бісерна вишиванка. Однак, вишивання бісером має свої особливості.

Правило перше: лінійна вишивка. Гарно та акуратно виглядає та вишивка, де бісеринки однакові за розміром та «дивляться» в одну сторону. Такий ефект забезпечує техніка лінійної вишивки, або як ще називають її «монастирський шов». Навчитися такій вишивці нескладно. Проте, для найкращого ефекту потрібна практика. Як і в будь-якій роботі.Лінійна вишивка найбільш популярна. Вона застосовується на тих заготовках, де кожне позначення означає бісеринку певного кольору. Для початку голку потрібно внизати в тканину в місці початку вишивання. Намагайтеся потрапити в чорні точки по кутиках нанесених «бісеринок», щоб ваша вишивка вийшла правильна та акуратна. Зав’яжіть з тильної сторони вузлик, щоб закріпити нитку. Нанижіть бісерину. Далі потрібно вколоти тканину по діагоналі, як у вишивці нитками. Пропускаємо голку до іншого боку, як в техніці «напівхрест» та повторюємо. Найкраще першу і останню бусинку в нитці прошити двічі – для надійності.

Друге правило: нитка. Колір нитки має бути одного кольору з канвою. При вишиванні бісером нитка повинна тільки тримати бусинки, а не виділятися на їх фоні. Не затягуйте сильно нитку, щоб канва не морщилася, але й не дуже послаблюйте, бо тоді намистинки будуть висіти. Не варто також робити переходи ниткою, як при вишиванні хрестиком, адже з часом нитка може почати обвисати.Правило третє: колір. Найкраще вибирати не лише однакові за розміром, але й бісер одного виробництва. Щоб не було такого, що однин колір з перламутровим відтінком, а інший – без. Хіба ви хочете таким чином досягти певного ефекту.

Широкий вибір якісних схем для вишивки бісером – http://biser-art.com.ua