Українська короткометражка виборола міжнародну нагороду
Чорна комедія "Нічний швидкий " про те, як героїня фільму журналістка Таня в святвечір змушена їхати додому, але вона не має квитка, тому її представляють хірургом і саджають на потяг. Випадково у її купе сідає п’яний юрист Толя, якому під час тормозіння потягу валізою відрізає палець. Тепер Таня змушена зробити все, щоб врятувати Толю, адже він кричить, що засудить її «за ненавмисне вбивство». Про це йдеться на сторінці фільму в мережі Фейсбук.

Режисерки фільму - Оксана та Марина Артеменко.

Нічний Швидкий, Марина Артеменко, Оксана Артеменко, кіно, Україна, Новини України та світу
У застосунку «Резерв+» з’явилися нові можливості

Користувачі можуть оперативно дізнаватися про зміни у реєстрі «Оберіг» та отримувати розширену інформацію про власні облікові дані.
переглядів: 293
Окупанти обстріляли Мирноград: загинули троє цивільних

Російські війська завдали ударів по приватному сектору Мирнограда на Донеччині, внаслідок чого загинули троє мирних жителів. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
переглядів: 209
В Україну повертається тепло, але синоптики попереджають про зміну погоди наприкінці тижня

У середу, 23 квітня, на більшій частині території України збережеться тепла та суха погода. Місцями можливі короткочасні опади. Температура повітря підніметься до +26°C.
переглядів: 233
Заповіт Папи Франциска: повен текст

Папа Франциск залишив заповіт, у якому, зокрема, розпорядився про власний похорон.
переглядів: 282
Ватикан оголосив дату похорону Папи Франциска та оприлюднив його заповіт

Ватикан офіційно оголосив, що похорон Папи Римського Франциска відбудеться у суботу, 26 квітня 2025 року. Церемонія прощання з понтифіком розпочнеться о 10:00 ранку за місцевим часом.
переглядів: 349