10.05.2020, 17:20

До Дня матері: на Рівненщині започаткували проєкт «Вшануй маму захисника» [+Фото]

До свята Дня Матері, яке щорічно відзначається у другу неділю травня, на Рівненщині триває проект «Вшануй маму захисника».

В рамках заходу матері воїнів, які віддали за Україну своє життя, у цей день не лише отримали квіти, але й найголовніше – увагу.

Долучився до проекту голова ОДА Віталій Коваль, який у Млинові зустрівся із матір‘ю та братом полеглого в АТО Героя Олексія Кірися.«Вирішив особисто привітати Лідію Феофанівну із прийдешнім Днем Матері та подякувати за синів... Брат загиблого Героя - Юрій, також доброволець та учасник АТО/ООС. Сьогодні іменем Олексія Кірися названа одна з вулиць Млинова», - розповідає Віталій Коваль.Командувач військ ОК «Захід» генерал-майор Сергій Шаптали, міський голова Рівного Володимир Хомко, заступник голови правління ГО «побратими» Ігор Колб та директор ТОВ «Захід-Трансбуд» Шакирзян Віктор відвідали та привітали матерів воїнів, що відділи своє життя за Україну.За словами Наталії Волошиної - мами військовослужбовця Збройних Сил України Ігоря Волошина, який загинув в АТО у 2014 році, до Дня Матері її син завжди дарував мамі квіти.

Від завтра транспорт Рівного курсуватиме по-новому

«Його нема, а улюблені рози є... Кожен чоловік у військовому однострої для мене Герой сьогодення, який продовжує захищати Україну, її незалежність та автентичність. Дякуємо, нам дуже приємно, що військові, органи державної влади, місцевого самоврядування та волонтери приділяють увагу родинам загиблих та діють спільно працюючи на єдиний результат», - розповідає Наталя Волошина.У такий спосіб, завдяки проекту, Рівненщина власним прикладом закликає вшанувати матерів Героїв, що загинули на сході по всій Україні.