Подати
оголошення

18.05.2020, 14:00

Сьогодні останній день перенесення місця складання ЗНО

Абітурієнти сьогодні мають останню можливість змінити вказане раніше місце складання зовнішнього незалежного оцінування.
В період з 6 до 18 травня майбутні студенти можуть змінити вказане під час реєстрації для участі в ЗНО місце його складання.

Життя на карантині: як оформити грошову допомогу на дитину

Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та заклад освіти яких знаходяться в різних областях, або ж на відстані понад 150 кілометрів одне від одного. Відповідний лист МОН надіслало керівникам закладів освіти сьогодні, 4 травня 2020 року.

Дізнатся більше - можна на сайті ЗНО 2020

Нове місце складання ЗНО може бути в населеному пункті, який максимально наближений до місця проживання або перебування учасників. Змінити місце складання ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого закладу освіти та вказавши місце свого перебування у час проходження сесії ЗНО. Керівники закладів освіти зі свого боку мають внести зміни до реєстраційних даних.

Інформацію щодо змін у проведенні ЗНО-2020 можна знайти на сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Щасливе Рівне
Бесплатка

Панасюк


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net