21.05.2020, 13:23

ФОТОДОКАЗ: Борщівник Сосновського розростається у Рівному

Читачі ОГО продовжують брати активну участь в нашому соціально-екологічному проекті й відслідковують розростання небезпечного борщівника Сосновсього у Рівному та на Рівненщині.
Рівнянка надіслала фото борщівника на вулиці Басівкутській, на березі відомого рівненського озера. І шкідник зустрічається до перехрестя на вулиці Чорновола.

Крім того, рівнянка надіслала фото, яке росте наврпроти будинку офіцерів, на перехресті Соборної та Старицького.Крім цього, читачка ОГО вислала фото цілої галявини Борщівника Сосновсього. Як і в минулому році,ця галявина розрослася на кінцевій зупинці дитячої залізної дороги з правої сторони,як виходити на Басівкутську вулицю.Якщо ви знаєте, що десь поруч з вами росте борщівник Сосновського і хочете про це повідомити, то вам потрібно:

1. Зробити фото.
2. Написати електронний лист на адресу info@ogo.ua
3. В темі листа потрібно зазначити Борщівник Сосновсього.
4. В тексті листа напишіть, де саме ви помітили борщівник Сосновського, вкажіть точно вулицю та місто.
5. Якщо ви хочете, аби авторство фото було зазначене, окремо вкажіть про це у тексті листа: Автор фото і ім’я та прізвище. В іншому разі, якщо ім’я та прізвище не будуть зазначені, авторство фото не буде підписуватися.
6. Слід пам’ятати, що борщівник Соснвоського – рослина небезпечна, тож просимо Вас не підходити близько до рослини, не торкатися її голими руками або оголеними ділянками шкіри. Просимо дотримуватися правил безпеки і дбати про своє здоров’я.

Також на період карантину не забувайте про карантинні вимоги.

Гонорари за фото не виплачуються.

На основі Ваших фотографій буде сформована карта поширення борщівника Сосновського 2020 на Рівненщині.


Нагадаємо, рівнянка сфотографувала борщівник Сосновського як у фантастичних фільмах. На Рівненщині з борщівником Сосновсього також борються і науковці. Рівнянин зафіксував борщівник Сосновського у декількох районах міста