02.06.2020, 13:01

Календар на червень – у які дні стригти волосся, щоб привернути у життя позитивні зміни

Місячний календар стрижки волосся на червень
Стригти волосся можна звичним способом, а можна вибрати ідеальний день для зміни зачіски і залучити в життя потрібні зміни. У місячному календарі на червень 2020 року кожен зможе знайти підходящий день для того, щоб перетворитися і зберегти силу локонів, інформує Ukr.Media.

Стрижка волосся в певні дні тижня дозволяє не лише змінити зачіску, але і відростити локони, а також сховатися від недоброзичливців. Експерти рекомендують враховувати також місячну енергетику, яка може як допомогти, так і нашкодити волоссю. Поради астрологів допоможуть вибрати найкращий час для того, щоб змінити зачіску і залучити в життя щастя.

Грошова стрижка

Зростання Місяця в Скорпіоні 3 і 4 червня — відмінний час для вирішення фінансових питань. Стрижка в ці дні посилить інтуїцію, що допоможе залучити гроші. 23 червня Місяць росте в Раку, і в цей день стрижка волосся стане запорукою матеріального благополуччя. Зростання Місяця у Леві 25 червня допоможе зберегти авторитет і знайти спосіб збільшення фінансового потоку. 26 і 27 числа Місяць у Діві — сприятливий час для зміни зачіски. Нова стрижка додасть впевненості, необхідної для нових успіхів у діловому середовищі.Коли стригти волосся, щоб залучити любов

18 червня, коли Місяць у Тельці, стригти волосся — до збільшення чарівності. Підвищити привабливість допоможе зачіска, зроблена під час спадаючого Місяця у Близнюках 20 червня. Зростання Місяця в Раку 22 червня забезпечить швидке зростання локонам після стрижки, а також дозволить знайти гармонію, необхідну для налагодження особистого життя та сімейних стосунків.

Сприятливі дні для стрижки

Стрижка волосся 2 червня під впливом зростаючого Місяця у Терезах збереже здоров'я і блиск волосся. 9 і 11 червня, під час перебування Місяця в Козерозі, рівняння кінчиків поліпшить емоційний фон. Стрижка 12 і 13 червня під час перебування Місяця в Рибах сповільнить ріст волосся, проте локони будуть здоровими і сяючими. 14 і 16 числа, коли Місяць в Овні, стрижка дозволить надовго зберегти вибраний образ, а також справитися з труднощами на шляху до благополучного життя. 28 червня ріст Місяця у Терезах — вдалий час для стрижки. Рівняння кінчиків волосся вбереже від появи лупи і не дасть локонам ослабнути. 30 числа під впливом Місяця в Скорпіоні стрижка буде відмінною підстраховкою від неприємностей.Несприятливі дні для стрижки волосся

Перший день місяця Місяць зростатиме в Терезах. В цей день стрижка волосся небажана і загрожує появою лупи. Стригти волосся 5 і 6 числа, коли Місяць перебуває У Стрільці — до депресії і неприємностей. Місяць у Козерозі — не найкращий час для зміни зачіски. 7 і 8 червня нова стрижка може спричинити проблеми не лише з настроєм, але і з волоссям. Стригти волосся 10 числа — до проблем зі здоров'ям. Щербатий Місяць в Овні 15 числа — не час для стрижки. Стригти волосся під час перебування Місяця в Тельці 17 числа — до депресії. Невдалим буде похід в перукарню 19 числа: Місяць у Близнюках не подарує позитивної енергетики. Молодий місяць у Раку 21 червня — не час для стрижки: вона може стати причиною депресії. 24 червня Місяць у Леві продовжує свій ріст, і в цей час стригти волосся — до неприємностей в особистому житті. 29 червня Місяць росте в Терезах, цей день несприятливий для походу до стиліста.