Подати
оголошення

13.06.2020, 12:22

МОЗ не виключає, що може знову посилити карантин

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов не виключає, що в Україні можуть посилити карантин. Ось яку заяву він зробив на щоденному брифінгу.
"Якщо ми говоримо про конкретні причини, я ще раз хочу підкреслити, пом'якшення карантину - це не скасування. Те, що ми перестали дотримуватися правил, які рекомендує МОЗ - ми бачимо ці цифри... І це головна причина. У нас ситуація погіршується в деяких областях. Ми бачимо це на західній Україні, у Львівській, Закарпатській областях.

Ми бачимо таку ситуацію в Києві, ми бачимо, що зростає кількість людей, які звертаються з підозрою на COVID-19, окрім контактних, яких ми тестуємо. Так, ми збільшуємо кількість тестувань, але при збільшенні є інші речі, які ми бачимо, які прямо вказують на поширення коронавірусу. Якщо не будемо дотримуватися правил, ми будемо бачити такі цифри - будемо змушені вводити додаткові обмеження", - заявив Степанов.

Про це повідомляє телеканал Прямий.

Нагадаємо, У Києві карантин поки що не посилюватимуть. Коронавірус виявили у першої леді України. Як тепер працює Президент?
Бесплатка

Панасюк
Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net