14.06.2020, 10:40

Як пройти пробне ЗНО вдома? (ІНСТРУКЦІЯ)

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання, на яке зареєструвались випускники та майбутні вступники, скасоване у зв'язку зі збільшенням хворих на коронавірус. Учасників закликають, не йдіть на пункти проведення, ви можете провести його онлайн.
Український центр оцінювання якості освіти опублікував повідомлення для учасників пробного ЗНО-2020: НЕ ЙДІТЬ ДО ПУНКТУ ПРОВЕДЕННЯ – ПРОЙДІТЬ ЙОГО ВДОМА.ЯК ПРОЙТИ ПРОБНЕ ЗНО ВДОМА
Щоб пройти пробне ЗНО онлайн, потрібно:

- 15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

- Виконати завдання тестового зошита, і до 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

- 17 червня так само об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

- Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита. До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.

Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.

ЯКА ПРОЦЕДУРА ПРОВЕДЕННЯ ЗНОЧИ ПОВЕРНУТЬ КОШТИ?

Український центр оцінювання якості освіти НЕ ЗМОЖЕ повернути кошти, що були сплачені за участь у пробному ЗНО, оскільки вони були витрачені на підготовку тестових завдань, друк тестових зошитів та організацію проведення тестування. Разом з тим, УЦОЯО забезпечить отримання учасниками паперових тестових зошитів, а також проведення дистанційного пробного тестування. Тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, а інформацію про можливість отримання цих зошитів можна отримати в своїх особистих кабінетах учасників. Про це повідомляє Osvita.ua.

РАНІШЕ МИ ПИСАЛИ:
Абітурієнтам скасували пробне ЗНО – що треба знати рівнянам

Графік ЗНО-2020: коли відбудеться головна сесія
Щасливе Рівне