Самоізоляція після повернення з Польщі скасована
Виплати субсидій рівнянам планують повністю перевести в готівку
Раніше Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким до “зеленої зони” віднесли країни, де кількість активних випадків коронавірусу на 100 тисяч населення – менше ніж 40. “Польща входить до числа країн “зеленої зони”. Тобто не є необхідним проходити обсервацію після повернення з неї”, – зазначив Степанов.
Як повідомлялося, з суботи, 13 червня, влада Польщі оголосила про відкриття внутрішніх кордонів у Шенгенській зоні.

новини Рівного, Рівне, Польща, карантин, адаптивний карантин, обсервація
Швидко і ситно: готуємо ліниві пельмені за 40 хвилин

Спробуйте приготувати ліниві пельмені за нашим рецептом. Його перевага у тому, що страва готується дуже швидко, але не відстає від звичайних пельменів за смаком.
переглядів: 848
Український комік, родом з Рівненщини, розповів як схуд на 54 кілограми

Відомий український комік Володимир Жогло, який родом з Млинова, поділився вражаючою історією власного схуднення.
переглядів: 433
Рівнян попереджають про новий вид шахрайства

Поліція Рівненщини розповідає про вид шахрайства, коли постраждалим рекомендують нібито "покращити свій мобільний зв'язок".
переглядів: 312
Як військовим оформити заповіт і довіреність без нотаріуса

В умовах воєнного стану військові не завжди мають змогу звернутися до нотаріуса. У таких випадках Закон дозволяє посвідчувати правочини в особливому порядку.
переглядів: 300
Командир взводу «Да Вінчі» Іван Швая: шлях добровольців та уроки війни

У цьому інтерв’ю командир взводу Іван Швая розповість про бойовий шлях батальйону, особливості добровольчого руху, виклики війни та те, як українські воїни формують майбутнє країни на полі бою. Це історія мужності, братерства та незламної віри в перемогу.
переглядів: 599