06.07.2020, 18:23

У міністерстві почули вимогу рівнян про врегулювання роботи дитячих садків

Ранок понеділка для представників ГО «Рівне Разом» розпочався з поїздки до Києва. Рівняни приїхали до столиці, щоб врегулювати роботу дошкільних навчальних закладів.
Вимога пікетувальників проста і зрозуміла кожному, хто має дітей дошкільного віку – вплинути на міську владу Рівного та нарешті врегулювати роботу в обласному центрі дитячих садків. Адже через те, що вони не працюють вже 4 місяці, батьки втрачають роботу, а діти позбавлені освіти та соціалізації.Голова ГО «Рівне Разом» Віктор Шакирзян переконаний, що цю проблему реально вирішити і пропонує для цього створити у Рівному тристоронню комісію з представників медичної, освітньої сфери та громадськості. Її мета - виробити алгоритм відновлення роботи дошкільних закладів освіти.

«Оскільки міська влада Рівного виявилася неспроможною вирішити це питання, ми ми почали діалог з Міністерством освіти. Дуже добре, що сьогодні ми почули відповідь і нарешті питання зрушиться з мертвої точки.» - наголосив пан Шакирзян.
Представник МОН Віктор Сальков запевнив, що відновлення роботи дитячих садків можливе за умов дотримання карантинних вимог. Міністерство звернеться до обласного департаменту освіти з рекомендацією відновити роботу дошкільних навчальних закладів у обласному центрі.
Щасливе Рівне