17.07.2020, 10:00

Народний синоптик розповів, яку погоду рівнянам чекати у серпні

Прогнози погоди - річ мінлива та непередбачувана. Водночас народні синоптики роблять свої прогнози про те, яким буде серпень на Рівненщині та в Україні, вцілому.

Серпень в Україні буде спекотним з мінімальною кількістю опадів в першій половині місяця.

Температура повітря на початку місяця триматиметься на рівні +27...+29 градусів. Такий прогноз на останній місяць літа дав народний синоптик Леонід Горбань, пише Обозреватель.

"2 серпня очікуються невеликі дощі переважно на сході і півдні України, після настане суха і спекотна погода. До 11 серпня температура буде коливатися в межах від 26 до 33 градусів тепла вдень та +18...+20 вночі", – каже синоптик. В середині місяця знову пройде невеликий дощ, і з 20-х чисел серпня в Україну прийде довгоочікувана прохолода, зазначає Горбань.

Що робити при тепловому ударі та сонячних опіках

"Вже з 23 серпня температура знизиться до +20...+22 градусів вдень, а вночі до +12...+13. На півдні буде трохи тепліше – до +25 вдень, та +16...+18 вночі. В останні дні місяця температура повітря знизиться ще на пару градусів", – стверджує синоптик.

У порівнянні з липнем, серпень дійсно буде не багатий на дощі, прогнозує Горбань. За його даними за місяць по Україні випаде до 22 мм опадів в залежності від регіону, у порівнянні з 55 мм у другому місяці літа.
Щасливе Рівне