21.07.2020, 12:29

"Правда з вуст 24 врятує життя сотень" - захопник у Луцьку опублікував вимоги

фото з unn.com.ua

Чоловік на тлі захоплення автобуса із близько 20 пасажирами у центрі Луцька опублікував свої "вимоги" у Твіттері.
Про те, що вимоги зловмисник опублікував у соцмережі Twitter, повідомляв раніше і начальник ГУ НП у Волинській області Юрій Крошко.

"Внятних вимог на його акаунті не висвітлено - просто загальні фрази, загальне невдоволення якоюсь системою, не вказує якої", - заявляв Крошко раніше сьогодні.

Серед опублікованого в аккаунті "Максим Плохой" у Twitter є "вітання" усіх із "днем антисистеми", заяви, що "правда з вуст 24-х врятує життя сотень".

Також чоловік заявив, що у нього нібито є зброя і вибухівка. Він погрожує, що "усі взірвуться", якщо не будуть виконані його вимоги - аби голови судів, міністерств, прокуратури, парламенту, церков, українські олігархи та інші записали й виклали в YouTube заяви про те, що вони - "терористи в законі".

Про це повідомляє УНН.

Нагадаємо, у центрі Луцька чоловік взяв у заручники пасажирів рейсового автобуса і погрожує його підірвати. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Про це він сам повідомив у поліцію 21 липня. Злочинець зазначив, що у нього є гранати й інша автоматична зброю. Антон Геращенко повідомив, що особа яка захопила заручників зателефонувала в 9:25 в поліцію, представилася ім'ям Максим Плохой. У мережі інтернет за авторством Максим Плохой є книга «Філософія Злочинця» описує перебування автора в місцях позбавлення волі та його погляди на життя. Міністр МВС вилетів на місце події.
Щасливе Рівне