04.08.2020, 08:15
На Рівненщині додалося ще 38 хворих на коронавірус
Ще майже чотири десятки людей підхопили жителі Рівненщини
COVID-19: станом на вечір 3 серпня на Рівненщині зареєстровано 38 нових випадкіСтаном на вечір 3 серпня на Рівненщині зареєстровано 38 нових випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.
Відомо, що захворіли 10 мешканців Сарненського району, один здолбунівчанин, троє мешканців селища Рокитне, один житель Гощанського району, одна людина з Демидівського району, 5 мешканців Дубенщини, двоє жителів Корецького району, шестеро пацієнтів з Млинівського району, 2 з Острожчини та ще семеро з Рівненського району. Вік хворих від 1 до 79 років
Таким чином, за час пандемії в Рівненській області наразі маємо 6355 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.
Відомо, що захворіли 10 мешканців Сарненського району, один здолбунівчанин, троє мешканців селища Рокитне, один житель Гощанського району, одна людина з Демидівського району, 5 мешканців Дубенщини, двоє жителів Корецького району, шестеро пацієнтів з Млинівського району, 2 з Острожчини та ще семеро з Рівненського району. Вік хворих від 1 до 79 років
Таким чином, за час пандемії в Рівненській області наразі маємо 6355 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Ольга МАРТИНЮК Переглядів: 996Інші статті рубрики:
"Продавець-вигадник": на Рівненщині чоловік продавав неіснуючі товари
![](/images/articles/2/small/1702497485.jpeg)
Житель Вараського району постане перед судом за шахрайство з передоплатою за неіснуючі товари.
переглядів: 155
На Рівненщині загасили господарчу будівлю
![](/images/articles/2/small/1713600800.jpg)
У Дубенському районі ліквідовано пожежу в приватному господарстві. Вчора, 26 липня, о 17:21, до служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння в селі Привільне на вулиці Молодіжній у Дубенському районі.
переглядів: 138
Рівненщина простилася із двома Героями
![](/images/articles/2/small/1715695831.jpg)
На Сарненщині провели в останню дорогу загиблого Михайла Куліша, у Вараші – Леоніда Ковальова.
переглядів: 171
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 278