Чому сливи часто бувають червиві і що з цим робити
Один метелик відкладає до 50 яєць. Одна гусениця знищує до 20 плодів. Тож навіть одна метелик може знищити величезну частину врожаю.
Але не плодожеркою єдиної псуються сливи. Черв'яки можуть бути потомством пильщика. Його личинки з'їдають м'якуш і забираються в кісточку. Такі плоди часто виділяють камедь. Масово Пильщик з'являється в теплу і дощову погоду.
Ще одні черв'яки, які уподобали кісточку — личинки сливової товстоніжки. Вони працюють чисто — плоди просто обсипаються. М'якуш без червоточин-адже черв'як ховається в кісточці, м'якуш йому не цікавий. Здається — що плоди обсипаються без будь-якої причини... Тут, як то кажуть, — дивіться в кісточку.

Що робити, щоб сливи не червивіли
Вважається, що якщо зібрати всю падалицю зі слив і закопати її в ґрунт на глибину 40-50 см, то на наступний рік товстоніжки не буде. Восени збирають опале листя і відправляють в компост або спалюють.
Ґрунт перекопують, на півштика, щоб зруйнувати притулки личинок.
Відмерлу кору зчищають, після чого білять стовбури вапном. Рани замазують садовим варом.
Якщо минулого року червивих слив було багато, то цього року обприскати дерева Герольдом, Конфідором або Актелліком.
Старі садівники готують спеціальний зольний відвар з милом. Він допомагає від черв'яків і попелиці. Але при великій чисельності шкідника може дати осічку. Так що від гріха подалі краще черв'яків потравити.
Вирощування цибулі з сіянки: поради фахівців

Без ріпчастої цибулі не обходиться жодна городня ділянка, а все тому, що ця культура складає основу раціону харчування українців. Це не самий простий овоч в агротехніці, тому досвідчені фахівці порадять, на що потрібно звернути увагу, щоб ви насолоджувалися гарним врожаєм з власного городу. Ця стаття розкаже про основні вимоги до вирощування цибулі з сіянки, щоб догляд не приніс багато клопоту протягом дачного сезону.
переглядів: 834
Сіємо розсаду помідорів: які дні сприятливі для майбутнього урожаю

Коли сіяти, щоб отримати багатий урожай
переглядів: 2422
Яку розсаду садити у лютому: корисні поради

Які овочі варто висадити на розсаду вже у лютому
переглядів: 1453
Что нужно учитывать, выращивая цветную капусту

У цветной капусты репутация трудно выращиваемой садовой культуры. Большая часть успеха в её выращивании связана с подготовкой. Чтобы получить хороший и качественный урожай цветной капусты, нужно научиться правильно её выращивать.
переглядів: 603
Плетистые розы в саду

Важную роль в дальнейшем произрастании и богатстве цветения розы играет место расположения куста. Следует запомнить, что роза - солнцелюбивое растение. И в неправильном месте она будет цвести скудно, а может вообще не дать цветов. Часть сада, где будет расти куст роз, должен весь день находиться на солнце. Вода не должна постоянно касаться корней, болото этот цветок не терпит. Для благополучия цветка желательна рыхлая земля, насыщенная минералами. Розе крайне необходимо пространство, из-за этого нужно сажать ее подальше от соседних растений.
переглядів: 957
Як вдома виростити петрушку і цибулю-шніт

Свіжа і корисна зелень на столі цілий рік
переглядів: 4843
Як виростити зелений горошок у себе вдома

Декілька порад, як посадити зелений горошок у себе вдома
переглядів: 3542
Як не помилитись з вибором картоплі на посадку

Картопля є ходовим і популярним товаром. У багатьох сім'ях її в різних видах вживається практично щодня. З огляду на це, люди, які мають хоча б невелику ділянку землі, саджають саме картопля.
переглядів: 2769
Свіжа зелень до зимових свят. Посівний календар на грудень 2020

Які овочі ще не пізно посіяти під зиму? Що ще можна посадити до Нового року? Сприятливі та несприятливі дні у грудні за місячним календарем садівника-городника.
переглядів: 6401
Ефективний захист від збудників білої гнилі

Недотримання сучасними аграріями науково-обґрунтованої сівозміни призводить до накопичення у грунті величезної кількості фітопатогенів, що згодом можуть спричинити епіфітотії хвороб сільськогосподарських рослин.
переглядів: 3388