22.08.2020, 08:41

Фільм, який зняла рівнянка, покажуть по телебаченню

фото з facebook.com/viddana.movie

Велика прем'єра стрічки "Віддана" відбудеться у День Незалежності.
Як ідеться на офіційній сторінці фільму "Віддана", показ фільму відбудеться 24 серпня о 23:10 на каналі 1+1.

Це чуттєва історія про дружбу та кохання, про відданість та жертовність. І усе це в казковій атмосфері.

Кіно, що створювали жінки: авторкою роману, за яким знімали стрічку, та співсценаристкою Аліни Семерякової є Софія Андрухович; режисеркою екранізації виступила Христина Сиволап; продюсерка стрічки – Надія Зайончковська; художниця з костюмів – Леся Патока; кастинг-директорка – Алла Самойленко. І звісно ж, дві головні ролі – також жіночі.

фото з facebook.com/viddana.movie
фото з facebook.com/viddana.movie


Про це йдеться на офіційній сторінці Відданої на Фейсбук.

"Краса та вишуканість. Це наймасштабніша костюмована стрічка вітчизняного кінематографа. Команда під керівництвом Лесі Патоки пошила 150 костюмів і зібрала понад 300 образів періоду межі XIX–XX століть. Також для стрічки було виготовлено й підібрано безліч оригінальних ювелірних прикрас, головних уборів, взуття та аксесуарів. Неймовірні образи мисткиня шукала по барахолках та приватних колекціях, зокрема, й за кордоном", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, що "Віддану" також можна подивитися онлайн.

Режисерка стрічки - рівнянка Христина Сиволап.Христина Сиволап відома короткометражкою на мільйон гривень – “Давай не сьогодні”, яку зняла у 2013 році. У 2015 році робота рівнянки виграла короткометражний конкурс на італійському кінофестивалі Triest Film Festival, а у Львові на “Wiz-Art” стрічка отримала приз глядацьких симпатій.

Стрічка “Давай не сьогодні” також отримала другу премію на РМКФ МІСТО МРІЇ.

Також була режисером однієї зі знімальних груп серіалу "Тато Ден".

За три тижні показів фільм "Віддана" зібрав 6,3 млн гривень та майже 70 тисяч глядачів. Фільм, у якому режисерка - рівнянка, завойовує симпатії польських глядачів.
Щасливе Рівне