23.08.2020, 19:22

На Волині провели унікальну операцію 80-річному пацієнту

На Волині провели складну операцію на серці 80-річного пацієнта
Цього тижня спеціалісти Центру кардіохірургії Ковельського міжрайонного територіального медичного об'єднання (МТМО) успішно провели імплантацію двокамерного штучного водія серцевого ритму 80-річному пацієнту. Про це пишуть на фейсбук-сторінці Ковельського МТМО.

Чоловік вже роками хворіє на ішемічну хворобу серця та повну АВ-блокаду. Штучний водій ритму синхронізував роботу всіх відділів серця та збільшив скоротливу здатність міокарду (серцевого м'яза). Ця складна операція проводилася лише через невеликий прокол шкіри, а ефект одразу було видно на екранах кардіомоніторів. Ця складна операція проводилася лише через невеликий прокол шкіри, а ефект одразу було видно на екранах кардіомоніторів. Щоб виконувати маніпуляції такої складності, медики багато навчались, як в Україні, так і за кордоном.

«Радіємо успіху та професійним досягненням завідувача Центру кардіохірургії Володимира Георгійовича Танського та лікаря-анестезіолога Андрія Богдановича Гуски», – йдеться у дописі на сторінці лікувального закладу.

Зараз пацієнт у задовільному стані і вже готовий повернутись до повноцінного життя.
Щасливе Рівне