"Я все ще майже нічого не вмію, але ось вчора зміг цілий день дихати сам", - Навальний написав перший пост

Привіт, це Навальний. Сумую за вами. Я все ще майже нічого не вмію, але ось вчора зміг цілий день дихати сам. Взагалі сам. Ніякої сторонньої допомоги, навіть найпростіший вентиль в горлі не використав. Дуже сподобалось. Дивовижний, недооцінений багатьма процес. Рекомендую, - зазначено під фото Навального в Інстаграмі, політик в оточенні дружини Юлії та дітей.
Нагадаємо, 7 вересня, Олексія Навального вивели з коми. Лабораторія збройних сил Німеччини (Бундесверу) знайшла в організмі Навального сліди отрути з групи «Новичок». Колеги Навального й до цього підозрювали, що того отруїли небезпечною речовиною. В Росії Олексій Навальний потрапив до реанімації. Він знаходиться в комі. Пізніше його доправили до Німеччини - з 22 серпня опозиціонер знаходиться в клініці Шаріте. Німецькі лікарі відмовилися від спільної з росіянами експертизи отруєння Навального.

Новини України та світу, Росія, Німеччина, Олексій Навальний
205 українських захисників повернулися з полону додому

Сьогодні Україна зустріла своїх Героїв: з російського полону повернулися 205 захисників, які віддали всі сили обороні нашої держави.
переглядів: 290
Помер український письменник Валерій Шевчук

Про смерть знаного українського майстра слова стало відомо сьогодні, 6 травня.
переглядів: 349
ФОТО: наслідки удару росії по ринку "Барабашово" у Харкові

На найбільшому ринку у Харкові — "Барабашово" сьогодні, 6 травня зайнялася пожежа. Вранці по ньому вдарили російським "Шахедом".
переглядів: 323
"Резерв+" розширює функціонал: відстрочка, інвалідність та причини порушення обліку вже доступні в бета-версії

Заступниця міністра оборони України з питань цифровізації Катерина Черногоренко повідомила про значне розширення функціоналу мобільного застосунку "Резерв+", призначеного для військовозобов'язаних, резервістів та призовників.
переглядів: 436
Українські журналісти отримали престижну міжнародну премію "Золоте перо свободи 2025"

Незважаючи на повномасштабну війну, постійні загрози, ракетні обстріли та ризик для власного життя, українські журналісти продовжують мужньо виконувати свій професійний обов'язок, інформуючи світ, проводячи розслідування та фіксуючи історію. Їхня стійкість стала символом свободи слова для всього світу.
переглядів: 432