На Волині оштрафували водія за 3D-номери
Поліцейські нагадують: номерні знаки мають відповідати встановленим вимогам ДСТУ 3650:2019. Відповідно до пункту 2.9 “в” Правил дорожнього руху водієві забороняється керувати транспортним засобом з номерним знаком, що не відповідає вимогам стандартів. Згідно з ч. 6 ст. 121 КУпАП, за таке порушення передбачено адміністративну відповідальність у вигляді штрафу 170 грн. За повторне вчинення такого правопорушення протягом року – штраф 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

В Україну повернули тіло журналістки Вікторії Рощиної, загиблої в російському полоні

В Україну повернули тіло журналістки Вікторії Рощиної, яка померла в полоні у Росії.
переглядів: 165
У застосунку «Резерв+» з’явилися нові можливості

Користувачі можуть оперативно дізнаватися про зміни у реєстрі «Оберіг» та отримувати розширену інформацію про власні облікові дані.
переглядів: 503
Окупанти обстріляли Мирноград: загинули троє цивільних

Російські війська завдали ударів по приватному сектору Мирнограда на Донеччині, внаслідок чого загинули троє мирних жителів. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.
переглядів: 397
В Україну повертається тепло, але синоптики попереджають про зміну погоди наприкінці тижня

У середу, 23 квітня, на більшій частині території України збережеться тепла та суха погода. Місцями можливі короткочасні опади. Температура повітря підніметься до +26°C.
переглядів: 427
Заповіт Папи Франциска: повен текст

Папа Франциск залишив заповіт, у якому, зокрема, розпорядився про власний похорон.
переглядів: 473