12.10.2020, 16:31

"Нас не цікавлять виконавці, ми хочемо знайти замовників", - Юрій Вознюк написав заяву до поліції

Ці вихідні для штабу кандидата на посаду міського голови Рівного Юрія Вознюка виявилися дуже «гарячими». Адже з усіх сторін почали надходити повідомлення, що конкуренти активно використовують брудні технології, щоб знизити рейтинг одного з лідерів виборчих перегонів Юрія Вознюка та політичної сили «За Майбутнє».


Так, в багатьох під’їздах розкидали листівки з ознаками чорного піару стосовно кандидата, на багатьох будівлях у місті зробили трафарети з назвою політичної сили. А останньою краплею став акт політичного вандалізму – спаплюження написами меморіалу на Дубенському кладовищі.- Кричуща ситуація – це те, що на меморіалі на Дубенському кладовищі написали на стелі напис нашої партії. Зрозуміло, що це робили не ми, зрозуміло, що це роблять наші опоненти. Але, на жаль, нам потрібно на це відреагувати, - говорить міський голова Рівного Володмир Хомко. – Саме тому ми сьогодні міською та обласною командою політичної партії «За Майбутнє» на чолі з нашим кандидатом Юрієм Вознюком прийшли до міського відділу поліції, щоб написати заяву та знайти замовників.Юрій Вознюк переконаний, що, побачивши останні соціологічні дослідження, опоненти не знають, як їм діяти. А враховуючи те, що якогось компромату на кандидата немає, то і вирішили почати таку «брудну гру».

- Ми за чесні вибори, ми за змагання ідей, проектів та команд. Надіємося, що поліція відпрацює ці випадки та знайде замовників політичного вандалізму. Вони понесуть, як кримінальну, так і політичну відповідальність, - говорить кандидат на посаду міського голови Рівного Юрій Вознюк.Нагадаємо, що рівненські правоохоронці виявили двох юнаків 20 та 19 років, які й нанесли назву партії на стелу білою фарбою. Крім того, вони причетні й до розклеювання листівок. Ми і далі продовжимо слідкувати за цією справою, то ж слідкуйте за новими публікаціями на сайті «ОГО».
купити смартфон Apple iPhone в Одесі, Україна


АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ