21.10.2020, 22:01

"Шахтар" переміг "Реал"

фото з prm.ua.

Шахтар з рахунком 3:2 сенсаційно обіграв Реал на виїзді в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів.
У першому таймі гості просто не залишили шансів господарям, вміло ловлячи їх на контратаках. Уже на 14-й хвилині Марлос не використав вихід один на один із воротарем суперника.

Не минуло й півгодини гри, як донецька команда вийшла вперед. Це Корнієнко пішов на двох захисників, в падінні віддав на Тете, а той відправив м’яч у дальній кут.

На 33-й хвилині Шахтар подвоїв свою перевагу, коли Куртуа парирував удар Тете, але Варан у боротьбі з Дентіньйо випадково зрізав м’яч у власні ворота.

Менш ніж за 10 хвилин рахунок став уже 0:3. Тете п’ятою віддав пас на Соломона, той підіграв собі під удар і пробив у кут воріт.

Перерва дозволив Реалу перегрупуватися, і вже на 54-му обороті секундної стрілки скоротити відставання. Це Модріч ефектним пострілом вразив верхній кут Шахтаря.

Не минуло й години матчу, як рахунок став 2:3. Марлос необережно зіграв біля своєї штрафної, Вінісіус перехопив м’яч і пробив повз Трубіна.