24.10.2020, 17:23

Рівненська обласна дитяча лікарня почала приймати хворих на COVID-19

фото з rv.gov.ua

медичний заклад став 13-им в області, де нині лікують від коронавірусу.
Про це розповіла заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк під час традиційного онлайн брифінгу.

«Рішення про те, що лікарня має увійти у перелік тих закладів, які надають допомогу пацієнтам із COVID-19 продиктована тим, що інфекційні ліжка в міській лікарні Рівного перепрофільовані під дорослі ліжка. Саме тому ми повинні подбати про те, аби при необхідності діткам надавалась якісна та фахова допомога в відповідних умовах», - розповіла Олена Гандзюк.

За її словами, рішення про включення дитячої лікарні до переліку таких, де лікують пацієнтів на коронавірус було прийняте вчора. А вже станом на сьогоднішній день прийнято та проліковано 12 дітей із діагнозом COVID-19.

За її словами, заклад продовжить надавати необхідну планову допомогу для дітей і без діагнозу COVID-19.

«Не слід переживати, що відтепер у лікарню будуть прийматися лише пацієнти із COVID. В приміщенні закладу є окремий вхід, є можливість розділити потоки людей, також наявні окремі боксовані палати. Усе це дозволить розділити пацієнтів і забезпечить їм розмежування», - зазначила Олена Гандзюк.

Враховуючи епідеміологічний рівень захворювання на COVID, з понеділка, можливо, буде припинений плановий прийом у лікарнях. У разі прийняття відповідного рішення про це буде повідомлено додатково.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Дізнайтеся, де на Рівненщині найбільше ковід-хворих. У Рівному запровадили червону карантинну зону. Що заборонять?