Подати
оголошення

28.10.2020, 13:01

На Рівненщині у приватному господарстві згоріло 3 тонни сіна

Пожежа сталася 27 жовтня о 17:29 год.в селі Половлі Володимирецького району. До місця події відразу направили черговий караул бійців 11-ї державної пожежно-рятувальної частини з райцентру.
Прибувши на місце виклику, вогнеборці встановили, що горить стіг сіна на території приватного домогосподарства. Ще до прибуття рятувальників місцеві жителі підручними засобами стали гасити пожежу, не дозволяючи вогню поширитися на все сіно.

У Рівному через підгорання їжі ледь не загорілась квартира [+Фото]Провівши бойове розгортання, на гасіння подали водяний ствол. Локалізувати
пожежу вдалося швидко, зокрема і завдяки вчасному виявленню загоряння, а також, враховуючи швидкість з якою горить сухе сіно, швидкій реакції місцевих жителів, які відразу стали збігатися на допомогу. В результаті від повного знищення вогнем стіг сіна було врятовано. Пожежа знищила близько 3 тонн сіна, та пошкодиво ще близько п’яти.Обставини виникнення пожежі, її причину та обсяги завданих матеріальних збитків наразі встановлюються.