12.11.2020, 14:30

Сьогодні в Україні відзначають День Книги Рекордів Гіннеса

"Книга рекордів Гіннеса"  — довідник, який виходить щорічно та містить всесвітньо визнану колекцію світових рекордів, як людських досягнень, так і екстремальних фактів природи. Тепер «Книга рекордів Гіннеса» є виданням з найбільшим накладом із усіх книжок.
"Кожен рекорд, який ми реєструємо, вважався неможливим, поки не знайшлася людина, яка сказала: "Я це зроблю". І робить! Через піт і сльози, - робить! І наше завдання вести таких людей до світового визнання.

Ми вже десять років активно працюємо з Книгою Рекордів Гіннеса, підписали з ними угоду про співпрацю, у нас успішно функціонує міжнародний відділ, який працює з Гіннесом напряму, знає їхні вимоги та особливості.

Ми фіксуємо світові рекорди - як у парі з Гіннесом, так і самостійно. І найбільшу гордість я відчуваю тоді, коли з нашої подачі рекордсмени Національного Реєстру Рекордів України досягають світового визнання",
- розповідає керівник Національного Реєстру Рекордів Лана Вєтрова.

Зазначимо 53 українських рекорди увійшло до галереї світової слави. Це ті рекордсмени, які тримають прапор України над усім світом, серед них : Надія Комарова, Олександр Паларієв, Олександр Турчанінов, Олег Тягнизуб Богдан Сенчуков, Ольга Лящук, Віктор Набок та інші.купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ