Ми у Facebook
09.12.2020, 16:30

В Уряді нарешті назвали дату, коли посилять карантин

фото з ukrinform.ua

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вважає, що це будуть зимові канікули заради безпеки.
Сьогодні, 9 грудня, під час засідання Уряду Прем'єр оголосив, що Кабмін встановив, що посилені карантинні заходи в Україні діятимуть з 8 до 25 січня.

"З 8 по 24 січня включно наступного року в Україні будуть запроваджені посилені карантинні обмеження. Назвемо їх "зимові канікули" заради безпеки. Це робиться для того, щоб не допустити розгортання нової потужної хвилі захворюваності", - заявив Шмигаль.

Кілька днів тому, 5 грудня, головний санітарний лікар Віктор Ляшко підкреслив: в Україні під час посилення карантину в січні планується закриття шкіл, дитсадків і ТРЦ, але транспорт, готелі та гірськолижні курорти працюватимуть.

За повідомленням з Урядового порталу.

Нагадаємо, перед цим Шмигаль попереджав, що карантин посилять у січні. Він також певний, що нинішній бюджет вдасться виконати.





РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

10.07, 22:55 Прогноз погоди на Рівненщині 11 липня: нічні дощі та грози, вдень – комфортна температура

10.07, 21:30 Скандал в Луцьку: чому людей з домашніми улюбленцями не пустили до укриття Собору УПЦ МП?

10.07, 20:40 Чому на Сарненщині повністю заборонили відвідувати ліси та ввели додаткові обмеження у прикордонних районах?

10.07, 20:04 У Києві лікарі пересадили дитині серце під час нічних обстрілів [+Відео]

10.07, 19:29 У Дубенському замку випустили перших гідів «Школи юного екскурсовода»

10.07, 18:50 День Святої Ольги 11 липня: хто така княгиня Ольга та що не можна робити у це свято

10.07, 18:26 Загальнонаціональна ініціатива «Посвіт пам’яті»: 10 медиків Рівненщини віддали життя за Україну

10.07, 17:49 Майже 50 кущів конопель та понад 100 маку виявили та знищили поліцейські на Рівненщині

10.07, 17:23 Волонтерка з Рівного Іванна Черноус збирає на "бойові" авто для Батальйону "Небесна Кара" 54 ОМБр

10.07, 16:50 На фасаді рівненської гімназії №6 з'явиться дошка загиблому Миколі Кухарцю