14.12.2020, 16:00

Рівненщина серед найкращих областей України за бюджетними показниками

Рівненщина – у п’ятірці кращих в Україні
Попри карантин на Рівненщині вдалося не лише зберегти усі бюджетні показники, а й забезпечити зростання. За січень-листопад доходи до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 5,3 мільярда гривень. Це на 7,8% або понад 380 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. З таким показником Рівненщина – у четвірці фінансового рейтингу регіонів. Про це повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

«Область має одні з найкращих наповнень бюджетів серед регіонів України. Економіка стабільно працює, попри пандемію. Це свідчить, що область з дотаційної перетворюється на самодостатню. Такого результату вдалося досягти завдяки соціально відповідальним підприємцям, нашій політиці з детінізації праці та легалізації бізнесу», – зазначив Віталій Коваль.

Варто відзначити, що Рівненщина – в трійці за сплатою податку на доходи фізичних осіб. В цілому сума складає майже 3,5 мільярди гривень, що на 10,3 % перевищує минулорічний результат. Також позитивний фінансовий ефект має аудит сільськогосподарських земель. В результаті – 28 тис га оброблених ділянок вдалося залучити додатково. А це також додаткові надходження до місцевих бюджетів.
Щасливе Рівне