15.12.2020, 14:08

Після канікул учні повернуться за комп’ютери

Насувається на Рівненщину посилення карантину. І вже відразу після канікул, школярі повернуться за комп'ютери - гризти граніт науки у віддаленому режимі.
Це підтвердили у Рівненській обласній державній адміністрації:

Ігор Тимошенко
Ігор Тимошенко


"Після канікул навчання відбуватиметься в дистанційній формі. Практично з 1 вересня ми готувалися до того, що діти навчатимуться дистанційно. І, якщо говорити щодо загальної кількості шкіл, а це 586 закладів середньої освіти, то до оптоволоконної мережі, яка дозволяє дати широку смугу інтернету й без жодних проблем перейти на дистанційну форму освіти, підключено 356 закладів. Інші заклади також підключені до Інтернету, не всюди є стомегабітна швидкість, але та швидкість дозволяє вести дистанційну форму навчання. Крім того, ми розуміємо, що за цей час кожен навчальний заклад, кожен клас напрацював механізми включення в роботу в дистанційному режимі. Тому, за великим рахунком, не бачимо великих проблем. Але бачимо, що нам належить повністю забезпечити кожну школу широкосмуговим інтернетом в повноцінному режимі", - розповів під час брифінгу заступник голови ОДА Ігор Тимошенко..

Нагадаємо, рекомендована Урядом швидкість мережі: для опорних шкіл та закладів І-ІІІ ступенів – 100 мегабіт на секунду; для решти – 30 Мбіт/с.

Дізнайтеся, чи будуть ходити колядники? Чи будуть цьогоріч на Рівненщині новорічні ранки. МОЗ створило гарячу лінію про безпеку навчання. Яка швидкість Інтернету має бути на Рівненщині?
Щасливе Рівне