31.12.2020, 18:00

Тарифи на газ у 2021: які ціни чекати

З 1 січня 2021 року зростуть тарифи на транспортування газу. Водночас деякі постачальники запропонували тарифні плани на опалювальний сезон. Якою буде ціна на газ та як змінити постачальника?

Яким буде тариф на газ у 2021 році. Тарифи на газ переглядаються щомісяця, і в кожного постачальника вони різні. Наприклад, у грудні ціна варіюється від 5,95 гривні до 9,05 гривні за кубометр газу.

Проте деякі компанії вже пропонують свої тарифні плани на опалювальний сезон-2020-2021. Якщо підключитися до них у грудні, то ціна буде в межах 6-7 гривень.

Найдешевший тариф пропонує “Галнафтогаз” – 5,99 гривні за кубометр за умови повної передплати за прогнозований обсяг спожитого газу у грудні-квітні. Якщо спожили більше, то доведеться сплатити вже за ринковою ціною. Підключитися до цього тарифного плану можна до 25 грудня.

У “Палівенерго” та “Асканії Енерджі” (Економний тариф) схожі умови, але ціна трохи вища. “Палівенерго” пропонує тариф 6,22 гривні за умови підключення до кінця року, а “Асканія Енерджі” – 6,49 гривні, якщо підключитеся до 25 грудня.

Компанія “Асканія Енерджі” пропонує також альтернативний тарифний план “Прогнозований” без обов’язкової передплати. У грудні-квітні можна платити рівними частинами щомісяця. Вартість тарифу – 6,59 гривні за умови підключення до 25 грудня.

“Нафтогаз” також пропонує своїм споживачам платити не одразу, а рівними частинами протягом цілого року за тарифом 6,45 гривні за кубометр. Підключитися можна до кінця року. До речі, з поки що наявних пропозицій, “Нафтогаз” єдиний зберігає тариф, якщо споживач перевищив прогнозований обсяг газу.