12.01.2021, 10:00

Замість спорту - конфіскат: чи закривається рівненський ФітнесПорт?

Вже впродовж кількох днів на приміщенні, де знаходиться спортивний клуб ФітнессПорт у Рівному висить оголошення про оренду. То чи дійсно у місті стане одним спортклубом менше?!

ФітнесПорт по праву вважається найстарішим спортивним клубом міста, який відвідують сотні рівнян. Днями на приміщенні, що на вулиці Княгині Ольги, з'явилося оголошення про оренду з номером телефону та пропозицією розміщення складу-конфіскату.Керуючі супермаркетами у Рівному заплуталися в локдауні

Ми вирішили дізнатися про те, чи працюватиме далі спортивний клуб після локдауну, чи якою буде доля спортивного клубу. На сторінці фейсбук закладу мови про закриття немає, тільки є оголошення про закриття на період локдауну.Представившись відвідувачами, ми пояснили телефоном, що хочемо дізнатися про те, чи працюватиме ФітнесПорт після 24-ого січня. На це питання отримали ствердну відповідь: Так, клуб працюватиме. Зараз в період локдауну на першому поверсі відбуваються ремонтні роботи. На питання щодо оренди дівчина не змогла дати відповіді.

Коли в рівненських школярів будуть весняні канікули

Але запевнила, що після локдауну ФітнесПорт і далі приматиме рівнян на тренування.