19.01.2021, 19:23

Навального таки затримали і він виводить людей на вулицю

зображення з dt.ua.

Російський опозиціонер ризикує опинитися за ґратами. Прибічники Навального готують акції протесту.
Як стало відомо перед цим Управління ФСВП російської столиці “зобов’язано вжити усіх дій” щодо затримання Навального до рішення суду про заміну умовного терміну на реальний. Коли Навальний прибув в Росію, його затримали. У відділку поліції відбувся суд і опозиціонеру обрали запобіжний захід - 30 днів Навальний відбуватиме в московському СІЗО "Матроська тиша".


Заклик щодо початку протестів Навальний оголосив просто у відділку поліції:

"Чого боїться ця жаба, що сидить на трубі? Чого бояться ці бункерні злодії найбільше? Ви і самі чудово знаєте – виходів людей на вулиці. Тому що це той політичний фактор, який не можна ігнорувати. Це суть політики. Тому не бійтеся – виходьте на вулиці. Виходьте за мене – виходьте за себе та своє майбутнє", – закликав Олексій Навальний.

Про це повідомляє 5 канал, 5.ua.

Нагадаємо, 7 вересня 2020 року, Олексія Навального вивели з коми. Лабораторія збройних сил Німеччини (Бундесверу) знайшла в організмі Навального сліди отрути з групи «Новичок». Колеги Навального й до цього підозрювали, що того отруїли небезпечною речовиною. В Росії Олексій Навальний потрапив до реанімації. Він знаходився в комі. Пізніше його доправили до Німеччини - з 22 серпня опозиціонер знаходиться в клініці Шаріте. Німецькі лікарі відмовилися від спільної з росіянами експертизи отруєння Навального. Навальний іронічно прокоментував версію Путіна про отруєння.
Щасливе Рівне