Подати
оголошення

21.01.2021, 16:47

Весною уже почнуть вакцинувати мешканців Рівненщини проти COVID 19

зображення з rv.gov.ua.

З березня в Україні розпочнеться вакцинація проти коронавірусної хвороби. Нині заклади охорони здоров’я та профільні управління готуються до цього.
«Вже у березні в Україні розпочнеться перший етап вакцинації. Тому вже найближчим часом в області очікуємо централізованих поставок з МОЗ. Будуть створені мобільні бригади, які проводитимуть щеплення. На рівні МОЗу йдуть переговори із Національною службою здоров’я України щодо оплати медикам за кожне щеплення, як додаткова фінансова мотивація для бригади», - поінформував начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник.

Олег Вівсянник додав, на Рівненщині забезпечені усі необхідні умови для застосування вакцин, підготовлені відповідні фахівці, а працівникам лікувально-профілактичних закладів роздані чіткі протоколи щодо етапності надання медичної допомоги під час проведення вакцинації населення.

Нагадаємо, вакцинація від Covid-19 відбуватиметься поступово у декілька етапів, починаючи з 1 березня 2021 року. В першу чергу буде вакциновано лікарів, військових, людей похилого віку.

За повідомленням з прес-служби Рівненської ОДА.

Нагадаємо, науковці знову наголосили, чому важливо носити маски. МОЗ назвало ціну вакцини проти коронавірусу.