23.01.2021, 13:59

На Рівненщині відшукали зниклу 10-річну дівчинку. Що трапилося?

Учора, 22 січня, близько 17 години на спецлінію "102" звернулася 35-річна жінка, дитина якої зникла. Напередодні між вітчимом та 10-річною дівчинкою нібито виник конфлікт, після якого наступного дня дитина вирішила втекти.
Жителька села Заболотинці звернулася до поліції, коли її донька за годину не повернулася додому.

Поліцейські негайно прибули на місце події та почали прочісувати навколишню територію, адже поруч із населеним пунктом знаходиться ліс і водойма. Дівчинку вдалося розшукати неушкодженою. Її виявили у літній кухні закинутого господарства за 150 метрів від місця проживання. Дитина перебувала там разом із домашнім песиком. Жодних протиправних дій відносно малолітньої вчинено не було.

Правоохоронці доставили дитину до Млинівської лікарні, де після обстеження вона залишилась на ніч. А вже сьогодні, 23 січня, повернули додому.

Ювенальні поліцейські з’ясували, що дівчинка виховується у багатодітній сім’ї. Подружжя має чотирьох спільних дітей та ще двох — від першого шлюбу жінки.
І хоч сім’я на жодних обліках не перебуває, однак, відтепер за нею здійснюватимуть нагляд поліцейські, які повідомили про це і соціальні служби.

Наразі триває перевірка, поліцейські встановлюють усі обставини події. За її результатами вирішуватиметься питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності.
Бесплатка

купити смартфон Apple iPhone в Одесі, УкраїнаПанасюк

АвтовикупТріада


Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ