Подати
оголошення

12.02.2021, 12:40

Магнітні бурі у лютому 2021: Землю накриє ще одна хвиля

21 лютого, на Україну насувається сильна магнітна буря, яка стане однією з найпотужніших в 2021 році.
Про це повідомляє лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Як прогнозують експерти, сильний магнітний шторм очікується в середині місяця. Відтак, геомагнітний шторм розпочнеться 21 лютого. Він буде тривати кілька днів, але метеозалежні люди будуть відчувати його негативний вплив цілий тиждень.

Згідно пронозу в цей день в Україні очікується сильна сонячна активність, наслідком якої стане магнітна буря рівня G1.Аби полегшити вплив магнітних бур на організм, дотримуйтесь наступних порад:
1. Відмовитися від алкоголю, жирної, гострої та солоної їжі. Натомість віддати перевагу легким стравам, наприклад, з овочів та курятини. Каву та чорний чай краще замінити на чисту воду або трав’яні чаї – із шавлією чи валеріаною. Полегшити головний біль допоможе м’ята. Такий чай можна пити тричі на день або додавати по три краплі м’ятної олії на склянку води.

2. Частіше бути на свіжому повітрі. Терапевти радять частіше влаштовувати прогулянки і відмовитися від фізичних навантажень. Пережити бурі допоможе відпочинок, сон та медитація. У цей період краще уникати перевтоми організму.

3. Раніше лягати спати. Пам'ятайте, що сон здорової людини триває не менше 8 год. на добу. У період магнітних був корисно буде й подрімати вдень.

4. Уникати стресів. Психологи радять у цей період берегти нерви та максимально зосередитися на приємних речах. Під час спілкування з колегами та рідними намагатися не проявляти негативних емоцій.

5. Дозволяти собі маленькі приємності. Купіть те, що давно хотіли, потіште себе новою сукнею або духмяним смаколиком. Таким чином, ви покращите собі настрій та більше посміхатиметесь.