Подати
оголошення

20.02.2021, 11:23

"Укрпошта" доставлятиме пенсії ще в березні

А далі поки невідомо. Можливо, у квітні доставки вже не буде.
"Укрпошта" доставлятиме пенсії до кінця березня включно, а що буде далі, поки не відомо. Якщо влада відмовиться переглянути новий тариф на доставку пенсій, "Укрпошта" доставляти пенсії не буде, адже це не є для компанії обов'язковою.

Про це повідомляє "Today.ua".

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський зробив заяву, що "Укрпошта" може піти на такий крок, адже доставка пенсій безпосередньо не входить в обов'язки поштового оператора. На цей час регульовані державою послуги складають половину виручки поштового оператора, але при цьому зараз усі працюють у збиток через прив'язку тарифу до мінімальних зарплат 2019 року.

"Дуже важко показувати видатні результати, коли половину доходу надаєш по тарифам 2019 року. Крім того, ми ж не можемо завдавати збитків державі, надаючи послуги нижче собівартості. Для мене, як для керівника державного підприємства, за це передбачена кримінальна стаття", - заявив Смілянський.

Нагадаємо, “Укрпошта” змінила свій логотип та впровадила нові послуги. Укрпошта запровадила повне стеження за посилками та листами. У рамках спільного проекту з Європейським інвестиційним банком «Логістична мережа (Модернізація та цифровізація Укрпошти)» компанія отримає кредит у розмірі 30 млн євро на модернізацію своєї застарілої логістичної мережі – будівництво 3-х нових та сучасних сортувальних центрів, а також 20-ти депо і відповідної ІТ-інфраструктури.