Подати
оголошення

27.02.2021, 10:10

Записатися на щеплення від коронавірусу можна буде через "Дію"

зображення з rv.gov.ua.

У Мінцифрі розробляють інструмент, який уже з наступного тижня дозволить записатися на вакцинацію уже з наступного тижня.
Про це розповів Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі Громадського радіо.

“Ми спільно з МОЗ запускаємо послугу запису до листа очікування вакцинації в Дії, яка запрацює вже наступного тижня. Мінцифра дбає про особисту безпеку кожного українця. Ми робимо усе для мінімізації контакту між людьми, щоб українці не стояли у чергах, не збирали зайві папірці для отримання державних послуг. Особливо, якщо це стосується такого важливого питання, як вакцинація”, - зазначив Михайло Федоров.

Уже з наступного тижня можна буде записатися до списку очікування на вакцинацію від COVID-19. Зробити це можна буде в застосунку чи на порталі Дія. Також можна записатися через національний контакт-центр МОЗ: 0 800 60 20 19.

Мінцифра вже проводить внутрішнє альфа-тестування послуги в Дії. Українцям, які будуть в електронній черзі, запропонують записатись до пункту щеплення, обравши конкретну дату та час візиту. Відповідно до етапу, який визначено Дорожньою картою з вакцинації. Окрім послуги, у Дії також будуть доступні відповіді на поширені запитання українців.

Така організація процесу дозволить мінімізувати контакти та черги, допоможе чітко бачити детальнішу картину системи записів. Це дозволить Міністерству охорони здоров’я розробити логістичний план та зрозуміти реальний попит на вакцину. Крім того, реєстрація через Дію матиме значний антикорупційний ефект для країни.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Дізнайтеся, чи є різниця, де вироблена вакцина? Чи можна захворіти на коронавірус через вакцину?