28.03.2021, 19:00

Посилення карантину: що зміниться для рівнян з понеділка?

Вчора, 27 березня, відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС. За результатами засідання прийнято рішення, що введення «червоної» зони на Рівненщині необхідно відтермінувати.
Про це інформує Рівненська міська рада.

27 березня відбулося оперативне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС, на якому прийнято рішення ввести жорсткіші обмеження на території обласного центру.

Рівне залишається в «помаранчевій» зоні, але вводить жорсткіші карантинні обмеження.

З 29 березня для жителів Рівненщини будуть діяти додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи. Через загострення ситуації з СOVID-19, з понеділка буде заборонено:

▪️ Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.
▪️ Відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
▪️ Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико- культурних заповідників.
▪️ Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.
▪️ Рекомендувати запровадити інші обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки, залежно від розвитку епідемічної ситуації, зокрема щодо посилення карантинні обмеження на ринках тощо.
▪️ Школам естетичного виховання заборонити проведення групових занять. Здійснювати лише індивідуальне навчання із дотриманням карантинних заходів.