На які побічні дії від вакцини скаржаться мешканці Рівненщини?
Вакцинація – це введення неживого або живого з помірним рівнем інтенсивності антигена для вироблення в організмі імунітету, щоб мати можливість боротися з хворобою. Тобто вакцинація – це «мініхвороба», яка не призводить в подальшому до важких наслідків. Отже, зазначена «мініхвороба» може мати наслідки або ускладнення, як локальні, так і загальні. Локальні наслідки: почервоніння, біль, набряклість в ділянці введення вакцини. Загальні: погіршення загального стану, лихоманка, озноб, біль у м’язах, загальні випадки інтоксикації, які проходять за 1-2 доби.
Про це повідомили з Рівненської ОДА.
"На сьогодні в Рівненській області інші, більш загрозливі, ускладнення, в осіб, яким зроблено щеплення від COVID-19, не спостерігаються. Тому можна зробити висновок, що вакцина є безпечною для застосування і необхідною, щоб здобути штучний імунітет. Тільки вироблення штучного імунітету у понад 50% населення дозволяє отримати виправдану надію на зупинення епідемії", - наголошується у повідомленні.
Дізнайтеся, де є пункти щеплення на Рівненщині? Наскільки ефективний вплив лідерів думок на процес вакцинації?

життя, вакцинація, Рівненщина, вакцини від коронавірусу, вакцинація від коронавірусу
Шлюб під час війни: коли обіцянка вірності звучить сильніше за страх

Війна змінює життя, руйнує плани, випробовує. Та водночас — відкриває справжню цінність найпростішого: бути разом, кохати, будувати спільне майбутнє, навіть тоді, коли довкола — невизначеність і біль. Одруження у час війни — це не лише свято кохання, а й заява про віру в майбутнє. Це — акт сили.
переглядів: 285
Помер відомий журналіст Рівненщини

У понеділок після Великодня, 21 квітня 2025 року, помер відомий журналіст Рівненщини Микола Кривий.
переглядів: 278
Молодь Рівненщини запрошують долучитися до мандрівного табору «Стежками князів Острозьких»

Із 22 по 26 травня на Рівненщині пройде вже дванадцятий мандрівний табір «Стежками князів Острозьких». Захід організовує громадська організація «Центр суспільних перетворень» за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України.
переглядів: 301
Сьогодні почався Пасхальний, Світлий тиждень

Попередній тиждень, до свята Пасхи, називався Страсним, або Великим, і всі дні його носили назву великих. Зі світлим Христовим Воскресінням розпочинається тиждень Пасхальний, або Світлий, і всі дні цієї седмиці (до суботи включно) називаються світлими: Світлий понеділок, Світлий вівторок, Світла середа тощо.
переглядів: 320
Літні канікули не будуть скорочувати: це фейк

У соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація щодо нібито обов’язкового скорочення літніх канікул у 2025 році. У Міністерстві освіти і науки України наголошують: жодних рішень з цього приводу уряд не ухвалював.
переглядів: 354