30.03.2021, 11:00

Рівненський зоопарк працюватиме на годину довше: оновлений графік

У Рівненському зоопарку – оновлений графік роботи
Від 29 березня звіринець працюватиме довше – до 19 години. Причина цьому – переведення годинників на літній час

Так, з 9:00 до 19:00 зоопарк працюватиме до травня. Далі час роботи продовжать ще на годину, повідомив директор Рівненського зоопарку Олег Павлюк. Варто пам’ятати, що каси у зоопарку традиційно зачиняються на 30 хвилин раніше, ніж сам парк.

Стосовно того, чи працюватиме зоопарк за умови посилення карантинних обмежень в обласному центрі, або ж як і минулого березня, його зачинять на карантин, директор дав коментар: "Ми маємо надію, що зоопарк працюватиме, адже під час попереднього карантину (ред. у січні) ми обмежували лише доступ до закритих приміщень, тобто до тераріумів акваріумів, а прогулянка парком залишалася відкритою".У цей час ми забезпечували дотримання усіх санітарних норм, відстані, щоб не було скупчення, клали дезінфекційні килимки. Нині ми теж маємо надію на те, що коли буде карантин, то продовжимо працювати.

Між тим він зауважив, що коли Рівненщина все ж потратить до «червоної» зони карантину, то міській владі пропонуватимуть дозволити роботу звіринця у режимі парку, повідомляє Радіо Трек.

Своєю чергою, у випадку, якщо нам дозволять працювати, ми готові гарантувати дотримання усіх необхідних умов. "Звичайно, якщо нас закриють, то зоопарку буде складно. Адже кошти на харчування тварин ми маємо лише від продажу квитків. Тому у разі закриття, ми будемо потребувати якоїсь фінансової компенсації",– розповів Олег Павлюк.
Щасливе Рівне