04.04.2021, 14:01

Для шести дітей листоноші з Сарненщини, яку вбили, збирають допомогу

На Рівненщині волонтери розпочали збір допомоги для шістьох дітей листоноші, яку жорстоко вбили на Сарненщині 19 березня.
Відповідний допис у Фейсбуці оприлюднила парцівниця Березнівської міської ради Ольга Гарбуз.

"Звертаємося до людей з добрим серцем!
На наступному тижні з Березного їде машина в Немовичі в сім"ю, де матір шести дітей зарубав психічно хворий хлопець. Сім'я потребує допомоги одягом, продуктами харчування, меблями та фінансово. В сім'ї три студенти і три школярі", - йдеться в дописі.Реквізити для допомоги:

Рахунок в приватбанку: 4149 4390 4357 8263 - Лукащук Ольга Іванівна.
Адреса для відправлень на Нову почту: Сарненський район село Немовичі, відділення нової почти (одне в селі). Лукащук Ольга 096 577 92 88.

Нагадаємо, 19 березня, близько 15:40 медики «швидкої» констатували смерть 43-річної жительки села Немовичі із тілесними ушкодженнями. Про ситуацію повідомили правоохоронцям.
За версією слідства, 17-річний сарненчанин перебував на подвір’ї, коли на територію господарства прийшла листоноша, яка при собі мала сумку. Парубок, розуміючи, що в жінки можуть бути кошти, схопив сокиру та наніс кілька ударів по голові. Потому швидко сховав знаряддя злочину під ліжко, відібрав сумку з грошима та втік з місця скоєння злочину.
Щасливе Рівне