10.04.2021, 08:15

У Вараші відновив роботу ізолятор тимчасового тримання

Вчора, 9 квітня, після проведеного капітального ремонту у Вараші відновив роботу ізолятор тимчасового тримання № 2 ГУНП в Рівненській області.
Начальник поліції області Олексій Камишанський та його заступник Руслан Стрельбіцький проінспектували оновлений ІТТ, який віднині відповідає сучасним нормам.
Як повідомляє Поліція Рівненської області, відновити роботу установи після трирічної перерви вдалося також і завдяки активному сприянню дирекції Рівненської АЕС та керівництва Вараша.

Ізолятор тимчасового тримання розрахований на 14 осіб. Крім того, тут облаштовані кімнати слідчого, побачень та медичного огляду, кухня, душова. Після ремонту оновили вхід і безпосередньо сам прогулянковий дворик, де утримані можуть скористатися можливість зателефонувати у чергову частини ГУНП, у разі порушення їхніх прав. В ІТТ використано сучасні технології організації охорони, цілодобового відеоспостереження, зв'язку та пожежної сигналізації, а для працівників передбачені належні умови для несення служби та відпочинку.