14.04.2021, 08:40

"Штрафів за порушення обов'язкової самоізоляції більше не буде", - Верховна Рада

На позачерговому засідання Уряд відхилив законопроєкт, що передбачає запровадження штрафів за порушення самоізоляції та обсервації.
Про це інформує Укрінформ.

Документ, зокрема, передбачав доповнити статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення нормою про адміністративну відповідальність за порушення особою порядку обов'язкової самоізоляції, обсервації, встановлених у рішенні про карантин.

Згідно з ним розмір штрафів за це правопорушення повинен був становити від 200 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3 400 до 8 500 грн).

За ухвалення відповідного законопроєкту №4540 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», проголосували 199 народних депутатів за мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Також депутатам забракло голосів для того, щоб відправити законопроєкт на доопрацювання. Таким чином проєкт закону вважається відхиленим.