60% шкіл Рівненщини перейшли на меню від Євгена Клопотенка
Це перший і важливий етап реформування шкільного харчування.
Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, 60% закладів загальної середньої освіти Рівненської області частково чи у повні мірі перейшли на оновлене меню (за збірником Євгена Клопотенка). При цьому середня вартість одноразового безоплатного гарячого харчування складає 18-20 грн.
Так, у закладах загальної середньої освіти Вараської міської територіальної громади організовано мультипрофільне харчування («шведський стіл»). У Володимирецькому районному колегіумі із 2018-2019 навчального року запроваджено електронну систему «Дабл-меню», за якою учні або батьки із запропонованих варіантів обирають страви. Зразки меню щотижня розміщують на сайті закладу у розділі «Меню», а учасники освітнього процесу обирають бажане.
«Загалом у школах області харчуванням охоплено 80% здобувачів освіти, у тому числі гарячим харчуванням - 60% учнів, з яких 37% - діти пільгових категорій (18 436 дітей, які харчуються за кошти державного бюджету). Тільки торік обладнання харчоблоків оновили в 98 навчальних закладах, на здорове харчування у школах спрямована ініціатива «Чесний продукт», - зазначив Сергій Подолін.
Нагадаємо, що нещодавно Кабмін оновив норми та порядок організації харчування школярів. Тож усі школи Рівненщини зобов’язані з 1 вересня оновити меню для учнів.
Читайте також:
Одинадцятикласників Рівного звільнили від проходження ДПА
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
школа, оновлене харчування, харчування школярів, Рівненщина, школярі
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 200
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 203
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 249
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 235
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 231