22.04.2021, 12:00

Ці 5 знаків Зодіаку - найкращі мами для своїх дітей

Астролологи розповіли про п'ять знаків, які є найбільш успішними у материнстві.
5. Овен

Мами-Овни заповнюють графік своїх дітей уроками музики, спортом, хобі, громадською діяльністю і походами. Тим часом у мами і свій календар повний. Вона хоче, щоб її діти полюбили пригоди і не боялися спробувати щось нове. Вона заохочує їх долати труднощі, боротися за те, у що вони вірять. Іноді мама-Овен може бути різкою, але одразу пошкодує про це. Вона може тиснути на дитину, і їй потрібно розвинути в собі здатність по-справжньому чути, чого хоче і чого не хоче її дитя.

4. Телець

Мами-Тельці неймовірно терплячі і при цьому практичні. Вони можуть бути впертими, що веде до конфліктів з дітьми-підлітками. Мама-Телець прищеплює дитині любов до краси і природи. У неї є схильність потурати їм у всьому, тому їй треба бути обережною, не перегодовувати дітей і навчити їх цінувати гроші.

3. Близнюки

Мами-Близнюки вміють говорити зі своїми дітьми про все на світі, в тому числі і про секс. Їх діти дуже товариські і в курсі всього, що відбувається в світі. Унікальна риса мами-Близнюка – здатність розуміти дітей незалежно від віку і статі. Мами-Близнюки влаштовують кращі дитячі вечірки і свята.

2. Терези

Терези – прекрасні матері, бо вони урівноважені і спокійні. Вони забезпечують гармонію в будинку. Якщо між дітьми спалахує сварка, мама-Терези здатна побачити точку зору кожного і допомогти їм знайти нейтральний грунт для примирення. Терези не люблять примушувати дотримуватися дисципліни і хотіли б бути не батьками, а швидше друзями своїх дітей, особливо коли ті виростуть. Мама-Терези вчить своїх діток ділитися, відчувати співчуття і бути хорошими друзями.

1. Скорпіон

У мам-Скорпіонів дуже розвинена інтуїція, і вони знають, що відбувається з їхніми дітьми до того, як самі діти дізнаються про це. Такі мами дуже чесні, лояльні і захищають своїх дітей, поки ті кажуть правду і піклуються про інших. За своїх дітей вони готові битися завзятіше, ніж за самих себе. Інтереси сім'ї для Скорпіонів стоять на першому місці.

Читайте також: Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 квітня