22.04.2021, 10:30

У Києві побили Майкла Щура, який зробив зауваження водієві самоката

Журналіста Романа Вінтоніва, відомого під псевдо Майкл Щур, побив водій самоката на пішохідному переході через непорозуміння щодо правил дорожнього руху. Журналіст написав заяву в поліцію і розшукує очевидців інциденту.
Про інцидент Майкл Щур написав на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, подія сталася на перехресті вулиць Ярославів Вал і Франка у центрі Києва, в обідній час.

"Я переходив дорогу по пішохідному переходу. Побачив, що по велодоріжці їде два хлопці на самокатах. Я зупинився, щоб їх пропустити. Бо їхали вони добренько так і, як я бачив, не гальмували. Перший проїхав повз мене. Коли другий порівнявся зі мною, я йому голосно гаркнув "Пропускай пішоходів!". От з цього все і почалось", - написав журналіст.

Хлопець зупинився і між ними виникла словесна перепалка. До нього долучився й інший чоловік на самокаті і застосував до Вінтоніва газовий балончик.

За словами постраждалого, йому вдалося наздогнати кривдника, стягнути з самоката, після чого той його варив. "А далі він сів - і поїхав. У бік Прорізної. Я за ним вже не міг гнатися. Міг ходити. І пішов шукати, де можна промити очі і ніс", - написав журналіст.

Вінтонів зателефонував в поліцію, дзвінок прийняли, але поліція не приїхала. На неї чекали 2,5 години, а після цього телеведучий пішов з колегою у відділок писати заяву.

Тепер Роман Вінтонів розшукує очевидців інциденту.

"Я хочу знайти цього хлопця. Я впевнений, що він не "навіжений чолов'яга"/ не "знахабнілий молодик"/ не "садист водій самоката"… Я думаю, що він нормальний тип. Він теж, як і я мав плани на день. І не збирався встрявати у неприємності. Але, на жаль, через одне неправильне рішення - ми з ним встрягли", - написав він.

Журналіст додає, що готовий нести відповідальність, якщо зробив щось неправильно, але нагадує правило - пропускати пішоходів.