Подати
оголошення

04.05.2021, 10:30

Відома телеведуча, рівнянка Анжеліка Рудницька звернулася до українок з проханням не вбивати Україну кулічами, мафінами та крафінами

Співачка, ведуча «Території А», рівнянка Анжеліка Рудницька ще рік тому звернулася до українок з проханням «не вбивати Україну кулічами, мафінами, крафінами, керамічними кроликами і курочками на столах і в головах».
Про це вона написала у своєму Facebook, пише Шляхта не працює.

“Крафіни і кулічі проти ПАСКИ
«Відкриття» передвеликоднє.
Цьогоріч у ФБ стало менше «кулічів», але тепер з‘явилися краффіни, які радісні господині виставляють на сторінках і весело вихваляють, як «нові» паски.


Нам не треба ворогів. Ми самі руйнуємо свою ідентичність із впертістю віслюка і завзятістю Проні Прокопівни.
Паска – це сакральний великодній хліб, а не просто здоба, якою ви доповнюєте свій стіл.
Паска – це кулінарний гімн життю.

Паска – це символ, у якого є свій рецепт, своя форма, свій сенс.
Паска – це традиція, яка демонструє тяглість поколінь, що робить нас не перекотиполем, а народом з глибоким корінням і унікальною культурою.

Паски – це смачна «нитка» пам‘яті, яка поєднує вас з вашими мамою, бабусею, прабабусею, прапрабабусею і т.д.
Якщо ми не підтримуємо цю традицію – вона вмирає, розривається родинна нитка пам‘яті; руйнується народний звичай; стирається символ нашої ідентичності; гімн перетворюється у одноденну попсу; втрачається таїнство.

Ми можемо пекти, ставити на стіл і їсти усе, що завгодно. Це наш смак і наше право.
Але, будь ласка, не називайте це пасками. Не створюйте кулінарні фейки. Не підміняйте понять.

Розповідайте дітям про НАШІ традиції. Не вбивайте Україну кулічами, мафінами, крафінами, керамічними кроликами і курочками і т.д. на ваших столах і ваших головах. Мудрості нам усім і любові.”

Але чи сприйняли таке звернення рівнянки всерйоз читайте далі: Рівненські господині похизувалися своїми пасочками: фото смакоти