05.05.2021, 19:07

Мешканці Рівненщини взяли участь у Всесвітньому флешмобі

Мешканці області долучилися до спортивної акції, щоденно використовуючи велосипед - #30daysofbiking.
Велика чисельність учасників стали учасниками акції «30 днів на велосипеді», ініціатором проведення якої в області стали: комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України та магазину-майстерні «RIVELO». Вони вирушали у поїздки та розміщувала свої фото із спеціальними картками на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук з хештегом #30DaysofBikingRivneregion.
За умовами флешмобу «30 днів на велосипеді» на Рівненщині, переможців визначили у трьох номінаціях.В номінації «Долання найбільшої дистанції за день» лідером став минулорічний переможець Вавринчук Андрій (м. Рівне, 226,11 км). Друге місце посів Прит Олександр (м. Вараш, 208,05 км), а третій результат належить Кушніру Дмитру (м. Рівне, 203,14 км).
В номінації «Долання найбільшої дистанції за увесь місяць» трійка переможців сформувалась так:

1. Прит Олександр (м. Вараш, 1806,52 км)
2. Вавринчук Андрій (м. Рівне, 1462,73 км)
3. Ящук Василь (с.Моквин, 1022,27 км).

У номінації «Щоденні виїзди» є два десятки учасників, що не пропустили жодного дня акції.
Найактивнішими стали велоспільноти:

• м. Вараш - Анна і Вікторія Гетманови, Єлизавета Єлбаєва, Наталія і Станіслав Харечко, Олександр Чурилович та Олександр Прит, що посів у цій номінації І місце, здолавши 1806,52 км, що значно більше ніж маршрут Вараш-Одеса-Вараш;

• Березнівська ТГ - Владислав Дзюба (с. Хотин), Ярослава і Василь Ящуки (с. Моквин), де Василь з результатом 1022,27 км здобув ІІ місце;
• с. Ясногірка - Галина Стрілець, Світлана Захарчук, що посіла ІІІ місце , подолавши за місяць 616,96 км.

• с. Кам’яне Случанське - Анастасія Вишняк, Наталія Радчук та Галина Сергійчук;

Окрім того, в двадцятку лідерів увійшли: Вікторія Герус (с. Іваннє), Андрій Гучок (с. Дермань Друга), Руслана Євпак та Микола Петренчук (м.Рівне), Алла Французова (с. Головин).
Переможці та призери отримають нагороди від організаторів змагань.

Про це повідомляє пресслужба "Спорту для всіх Рівненщини".
Щасливе Рівне