21.05.2021, 12:33

На Волині хірурги врятували ноги чоловіку

Волинські хірурги врятували чоловіку дві ноги
Волинські судинні хірурги врятували чоловіку обидві ноги, які він міг втратити через повне перекриття кровотоку в артеріях. Про це інформують на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбуці, передає ІА Волинські новини.

Зазначається, що чоловік, 1969 року народження, звернувся до лікарів відділення інтервенційної радіології Ковельського МТМО зі скаргами на виражений біль в попереку і обох нижніх кінцівках, переміжну кульгавість, похолодання кінцівок і почервоніння пальців стоп. Після проведення ангіографії діагностували оклюзію черевного відділу аорти відразу під нирковими артеріями (100% перекриття), оклюзії обох здухвинних артерій.

Операція тривала упродовж чотирьох годин, вона пройшла успішно. Команда судинних хірургів провела аорто-стегнове біфуркаційне алошунтування (штучним протезом).

Операція тривала упродовж чотирьох годин, вона пройшла успішно. Її складність полягала у безпосередній близькості розташування аорти біля ниркових артерій. Нині болі в ногах пацієнта не турбують, він відновлюється в післяопераційному періоді.

Завдяки високій професійності медиків операція пройшла успішно. Нині біль в ногах пацієнта не турбує, він відновлюється в післяопераційному періоді.
Щасливе Рівне