В Острозі незабаром з'являться мініатюрні скульптури острожиків
Кожна скульптура символізуватиме частину історії населеного пункту. Кожна скульптура більше нагадують мініатюрних мешканців міста.

Ідею встановлення острожиків, а саме так називають скульптури автори проекту, запозичили у Вроцлаві.
Додамо, кожен з острожиків символізує частину історії Острога, перший встановлений з них, символізує відомого світового скульптора.
Реалізували ідею за кошти українського культурного фонду та асоціації селищ та громад України. Острог візьме на себе лише вартість встановлення та стане пілотним містом для проекту.

історія міста, День міста, тематичні скульптури, скульптура, Остріг
Військовий з Рівненщини отримав звання Героя

Василю Харкевичу з Рівненщини присвоєно звання Героя України.
переглядів: 55
У Рівненській області розпочалась весняна імунізація тварин проти сказу

У Рівненській області розпочалась весняна кампанія з імунізації диких тварин проти сказу.
переглядів: 73
Рівненщина: хто залишиться без газу

14 травня на Рівненщині фахівці Рівненської філії "Газмережі" проводитимуть технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.
переглядів: 58
Гітаристка з Млинова здобула перше місце на міжнародному конкурсі талантів

Учениця 3 класу КЗ "Млинівська музична школа" Пилипчук Софія здобула перемогу на III Міжнародному конкурсі талантів «PALETTE OF TALENTS».
переглядів: 78
Три медзаклади з Рівненщини втратили фінансування від НСЗУ

Національна служба здоров'я України (НСЗУ) прийняла рішення призупинити оплати для 36 медичних закладів, серед яких — три установи з Рівненщини.
переглядів: 105