29.05.2021, 14:35

У Луцьку відбудеться фестиваль учнівської творчості, присвячений Міжнародному дню захисту дітей

30 травня у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки м. Луцька відбудеться обласний багатожанровий фестивалю учнівської творчості, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, «Дитинства світ у наших руках».
Про це інформують на веб-сайті Волинської ОДА.


У програмі:

12:00 – урочисте відкриття обласного багатожанрового фестивалю учнівської творчості «Дитинства світ в наших руках».

З 12:15 до 16:00 – відбуватиметься робота локацій. Серед яких:

- Локація дослідницько-експериментальна:
містечко "Цікава наука", «Роботік», «Цікава хімія», студія «БІО», майстер - класи з розвитку креативності, «MATHSLab», Club «Slovo», ГЕОплатформа.

- Локація науково-технічна:
експозиція робіт переможців Всеукраїнських виставок науково-технічного напряму; майстер-класи: «Україна квітуча моя», «Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності», «Всі перемоги починаються з перемог над собою», запуск радіокерованих судномоделей.

- Локація туристсько-краєзнавча:
відкриті змагання на байдарках для молоді, прогулянки на воді для наймолодших, відкриті майстер-класи з велосипедного та пішохідного туризму, відкриті змагання зі спортивного орієнтування, виставка туристичного спорядження, фотовиставка діяльності Центру.

- Локація художньо-естетична:
виставка виробів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, конкурс малюнків на асфальті «Україна – це ми», містечко майстрів «Волинь у творчості дітей», флешмоб «Дитинство веселкове», марш-парад духових оркестрів «На марші миру», заключний концерт кращих колективів художньої самодіяльності учнів закладів загальної середньої та вихованців позашкільної освіти «Мистецтво без меж».

- Локація еколого-натуралістична.
виступи колективів переможців обласного та Всеукраїнського конкурсу екологічної просвіти, презентація роботи шкільних лісництв області, майстер-класи з природних матеріалів, виставки науково-дослідницьких проєктів, виступи екологічних театрів – переможців обласного та Всеукраїнського конкурсів, виставка методичних друкованих матеріалів.

16:00 – підбиття підсумків обласного багатожанрового фестивалю учнівської творчості «Дитинства світ в наших руках».

Початок дійства об 11:40.