04.08.2021, 13:30

Рівнян запрошують на триденний фестиваль до Дня міста «Бульба-Фест»

27-29 серпня в Рівному у парку «Хімік» відбудеться масштабний фестиваль-ярмарок «Бульба-фест», приурочений до Дня міста Рівного.
Цьогоріч ювілейний, п’ятний фестиваль «Бульба-Фест» проходитиме 3 дні. Це справжнє сімейне свято, де зможе відпочити уся родина.

Організатори обіцяють здивувати усіх відвідувачів новими цікавими локаціями, оформленням та зонами аби фестиваль став родзинкою святкування Дня міста.


Традиційно на фестивалі будуть представлені товаровиробники з різних регіонів України, фермери, майстри народно-ужиткової творчості, а також на рівнян та гостей міста чекатимуть цікаві фотозони, розваги та конкурси.

Усі відвідувачі зможуть посмакувати смачними стравами та відпочити під відомі пісні хедлайнерів фестивалю - гурту «Mотор'Ролла» (MotoR'Rolla), «Тінь Сонця» та Державного академічного Волинського народного хору

Фестиваль «Бульба-Фест» – є своєрідною туристичною особливістю Рівного. Свято, яке полюбилося усім - від малого до великого! Тому не пропустіть три драйвові дні фестивалю у нашому місті!

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Якщо ви хочете стати учасником фестивалю - заповнюйте анкету.

Контактна особа: Юлія 0977733918
Щасливе Рівне