10.09.2021, 11:45

Військові просять не лізти на полігон - там стріляють

фото з prohr.rabota.ua.

Військовослужбовці нагадують населенню, що полігон - заборонена зона, де відбуваються навчання зі стрільбами, тож туди заходити не варто.
"Командування Рівненського загальновійськового полігону звертається до всіх посадових осіб, до органів місцевої влади, до населення і попереджає, що територія полігону є ЗАБОРОНЕНОЮ ЗОНОЮ. Прохід, проїзд, заготівля дров, збирання металобрухту СУВОРО ЗАБОРОНЕНО! Землі полігону використовуються тільки за призначенням: для проведення стрільб, навчань і водіння бойових машин. Порушення цих вимог приводить до нещасних випадків. Особи, які будуть затримані у забороненій зоні будуть притягуватись до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Командування полігону звертається до тих, хто з метою наживи збирає осколки мін та пострілів з алюмінію та металу: “Заради Вашої безпеки, збереження Вашого життя і здоров’я, здоров’я Ваших дітей не йдіть самі і не пускайте своїх дітей на територію полігону", - йдеться у повідомленні від командира військової частини А4152, підполковника В. Гайдея.


Військовослужбовці наголошують, що у період з 6 по 20 вересня на території полігону щоденно будуть проводитись стрільби з усіх видів стрілецької зброї, озброєння бойових машин, як вдень та і вночі.

"Потурбуйтеся про свою безпеку та життя своїх близьких", - наголошується у повідомленні.

Усіх, кого затримають у забороненій зоні передадуть правоохоронцям для притягнення до відповідальності.